Max Brüning etsning
Valmis
2018-03-29
530755
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MAX BRÜNING (1887-1968): Dam och budafigur, etsning, signerad, 15x44,5 cm