Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, SKRIN, SALTKAR, 8 dlr, silver, Sverige, Ryssland, England, mestadels 1800-tal, total vikt ca 700 g
Gravyrer, en dosa med skada, slitage
530756
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här