Silver
Valmis
2018-03-29
530756
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DOSOR, SKRIN, SALTKAR, 8 dlr, silver, Sverige, Ryssland, England, mestadels 1800-tal, total vikt ca 700 g
Gravyrer, en dosa med skada, slitage