Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, SKRIN, SALTKAR, 8 dlr, silver, Sverige, Ryssland, England, mestadels 1800-tal, total vikt ca 700 g

Gravyrer, en dosa med skada, slitage

530756

2018-03-29