Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SOPPSLEVAR, KAFFESKEDAR, SALTSKEDAR, STRÖSKED, ASKFAT, SOCKERTÅNG, silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 625 g
Slitage, gravyr, skador
530757
2018-03-29