Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SOPPSLEVAR, KAFFESKEDAR, SALTSKEDAR, STRÖSKED, ASKFAT, SOCKERTÅNG, silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 625 g

Slitage, gravyr, skador

530757

2018-03-29