Oljemålning
2018-03-29
530761
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Samtida): Landskapsmotiv, otydlig monogram signerad, olja på pannå, ca 30x46,5 cm