Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italiensk skola, 1800-tal, "Lucretia", osignerad, olja på duk, ca 60x54 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelering i tavlans mitt
530762
2018-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner