Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italiensk skola, 1800-tal, "Lucretia", osignerad, olja på duk, ca 60x54 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelering i tavlans mitt

530762

2018-03-28