Oljemålning med holländskt landskap

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1600-tal) landskap med vandrare, olja på pannå, ca 12x15 cm

Krackeleringar samt en större spricka längs den högra kanten

530766

2018-03-28