Ikon Grekland
Vollendet
2018-04-02
530783
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
IKON, Grekland, 1800-tal, figurscener, bär årtalet 1896, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x35 cm
Färgbortfall