Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): "Stilleben", signerad och daterad Maj Bring 24, olja på duk, 28x38 cm

530787

2018-03-28