Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): bibliskt motiv, signerad Kasiulis, numrerad 123/210, färglitografi, ca 21x30 cm

530805

2018-04-03