Vytautas Kasiulis litografi
Valmis
2018-04-03
530807
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995), mansfigur, litografi, signerad och numrerad, ca 60x45 cm.