Vytautas Kasiulis litografi

Vytautas Kasiulis litografi
Vytautas Kasiulis litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995), figurer, signerad och numrerad 2/X, färglitografi, ca 60x46 cm.

530808

2018-04-03