Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVSPEGEL, tredelad, tidigt 1900-tal, ram i mahogny/mahognyfanér, hjultrissor i mässing, höjd ca 194 cm, bredd 68+68+68 cm
Fanérskador, blekt, repor, fläckar och märken
530811
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här