Byrå sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustavianskt provinsarbete, 4-lådig, bemålad, nyckelbussningar i ben, ben med kannelringar, höjd ca 91, 100x42 cm, nycklar(2) medföljer

Torrsprickor, slitage

530815

2018-03-28