Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustavianskt provinsarbete, 4-lådig, bemålad, nyckelbussningar i ben, ben med kannelringar, höjd ca 91, 100x42 cm, nycklar(2) medföljer
Torrsprickor, slitage
530815
2018-03-28