Mats Theselius
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIPENDIEPRIS, Ekorr-djävulen, Mats Theselius, grön glasyr, reliefdekor med motiv av ekorre i ek, "Årets skåp 1991 för Svenska Arkitektförbundet", signerad och otydligt numrerad, Mats Theselius 52/275, höjd 25,5 cm
530822
2018-03-28