Salvador Dali grafisk blandteknik
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Slottet Tre Kronor", signerad samt numrerad "HC14/25", kolorerad torrnål med litografi, a tergo etikett med text Galleri Götlin, bildstorlek ca 39x59 cm
Ej examinerad ur ram
530853
2018-03-28