Erik Langemark, akvarell

Erik Langemark, akvarell
Erik Langemark, akvarell
Erik Langemark, akvarell
Erik Langemark, akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK LANGEMARK (1915-1997): Segelbåtar i hamn, signerad och daterad Erik Langemark maj 1953, akvarell på papper, ca 28,5 x 47 cm

530861

2018-03-30