Erik Langemark, akvarell
Closed
2018-03-30
530861
| Sold for | 5 200 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ERIK LANGEMARK (1915-1997): Segelbåtar i hamn, signerad och daterad Erik Langemark maj 1953, akvarell på papper, ca 28,5 x 47 cm