Moderna Möbler David Rosén matgrupp
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID ROSÉN, "Futura", matsalsgrupp, bord och (8) stolar, Nordiska Kompaniet, bordets stomme i björk fanérat i mahogny, lådor med mässingshandtag, stolarnas stomme i betsad bok med textilklädda sitsar, bordets höjd 72 cm, 200x80 cm, stolarnas sitthöjd 42 cm, bredd 44 cm
Brusksslitage, vit fläck i bordets skiva, div. repor skråmor och stötskador
530866
2018-03-30