Kalaga Burma

Kalaga Burma
Kalaga Burma
Kalaga Burma
Kalaga Burma

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALAGA, broderi, Burma, 1900-talets mitt, motiv av reserver med figurer, ca 108x108 cm, monterad i ram

Smärre slitage

530886

2018-04-02