Kalaga Burma
Valmis
2018-04-02
530886
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KALAGA, broderi, Burma, 1900-talets mitt, motiv av reserver med figurer, ca 108x108 cm, monterad i ram
Smärre slitage