Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KALAGA, broderi, Burma, 1900-talets mitt, motiv av reserver med figurer, ca 108x108 cm, monterad i ram
Smärre slitage
530886
2018-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här