Keramos lampa

Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa
Keramos lampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERAMOS, bordslampa 1900-talets första hälft, Österrike, signerad (Rudolf) Podany, bemålad fajans, textilskärm, höjd inkl skärm ca 64 cm

Smärre nagg/glasyrnagg, ej funktionstestad

530890

2018-03-28