Sideboard teak 1960-tal
2018-03-29
530892
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, fanerad i teak, front med 3 lådor samt luckor med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 88, 183x43 cm
Mindre märken och repor