Huggare 1 par varav en m/1748

Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748
Huggare 1 par varav en m/1748

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGGARE, 1 par, varav en m/1748, P-stämplad klinga, svarta läderbaljor med mässingsbeslag, total längd 78, varav klingans längd 63 respektive 63,5 cm

Slitage, baljor med dålig passform, en klinga utbytt/lagad

530902

2018-03-28