Bord 1800-tal
2018-03-28
530917
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD med låda, 1800-tal, vitmålad, avsmalnade ben, höjd ca 75, 98x70 cm
Slitage, senare bemålning