Georg Jensen Skål
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUSTAV PEDERSEN, skål på fot, sterlingsilver, Georg Jensen, rund form med hänklar, stämplad " Georg Jensen Dessin GP Denmark Sterling 544 A GJ 925 S", höjd ca 6, längd 26 cm
Gravyr, smärre repor
530924
2018-03-31