Georg Jensen Skål

Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål
Georg Jensen Skål

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAV PEDERSEN, skål på fot, sterlingsilver, Georg Jensen, rund form med hänklar, stämplad " Georg Jensen Dessin GP Denmark Sterling 544 A GJ 925 S", höjd ca 6, längd 26 cm

Gravyr, smärre repor

530924

2018-03-31