Grötskål tenn

Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, med hänklar, Norrköping, 1850-tal, höjd ca 17,5 cm

Slitage, lock med bucklor

530931

2018-03-28