Henri Sert bladteknik

Henri Sert bladteknik
Henri Sert bladteknik
Henri Sert bladteknik
Henri Sert bladteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike 1934-1964), figurkomposition, signerad H. Sert, akvarell, blidstorlek ca 9.5x9 cm

Ej examinerad ur ram

530942

2018-03-28