Urna med lock Wilhelm Kåge

Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge
Urna med lock Wilhelm Kåge

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNA, med lock, Gustavsberg, Wilhem Kåge, Argenta, signerad GUSTAVSBERG 1930 KÅGE 935, målad silver och gulddekor av kvinnofigur, höjd ca 25 cm

mindre slitage

530950

2018-03-31