Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
URNA, med lock, Gustavsberg, Wilhem Kåge, Argenta, signerad GUSTAVSBERG 1930 KÅGE 935, målad silver och gulddekor av kvinnofigur, höjd ca 25 cm
mindre slitage
530950
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här