Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORD, 1700-tal, furu, höjd ca 78, 211x66 cm

Slitage, troligen senare underede

530956

2018-03-29