Karmstolar jugend

Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend
Karmstolar jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, senjugend, betsad ek, 1900-talets början, sitsar i klädda konstskinn, sitthöjd ca 47 cm

Slitage och smärre skador

530958

2018-04-01