Sven Ljungberg oljemålning Modern konst

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Blomsteräng, signerad och daterad Sven Ljungberg 1989, olja på duk, 41x66 cm

530965

2018-03-31