Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EXACTA, golvur, Sverige, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny, detaljer i mässing, höjd ca 180 cm
Fanérbortfall
530969
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här