Golvur Exacta

Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta
Golvur Exacta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EXACTA, golvur, Sverige, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny, detaljer i mässing, höjd ca 180 cm

Fanérbortfall

530969

2018-03-29