Nils Ferlin byst

Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst
Nils Ferlin byst

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

EMIL NÄSVALL (1908-1965), föreställande Nils Ferlin, signerad och daterad Emil Näsvall 1937, bemålad gips, höjd ca 49 cm

Ställvis smärre skador och märken, skador på sockeln

530985

2018-03-29