Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
EMIL NÄSVALL (1908-1965), föreställande Nils Ferlin, signerad och daterad Emil Näsvall 1937, bemålad gips, höjd ca 49 cm
Ställvis smärre skador och märken, skador på sockeln
530985
2018-03-29