kopparföremål

kopparföremål
kopparföremål
kopparföremål
kopparföremål
kopparföremål
kopparföremål
kopparföremål
kopparföremål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 13 dlr, 1800-tal, bestående av bland annat, tratt, skrin, munkformar

slitage, bucklor

530988

2018-03-31