Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARFÖREMÅL, 13 dlr, 1800-tal, bestående av bland annat, tratt, skrin, munkformar
slitage, bucklor
530988
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här