John Arsenius tillskriven oljemålning
Valmis
2018-03-31
530999
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
J.G ARSENIUS (1818-1903): tillskriven, Hästporträtt, olja på pannå, ca 22x15 cm
smärre slitage