John Arsenius tillskriven oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

J.G ARSENIUS (1818-1903): tillskriven, Hästporträtt, olja på pannå, ca 22x15 cm

smärre slitage

530999

2018-03-31