Maurice Estève litografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAURICE ESTÈVE (Frankrike, 1904-2001), abstrakt komposition, signerad Estève, numrerad LX/LX (60/60), färglitografi, bildstorlek ca 47x32 cm
Gulnat och vågigt blad, ej examinerad ur ram
531024
2018-03-29