Maurice Estève litografi

Maurice Estève litografi
Maurice Estève litografi
Maurice Estève litografi
Maurice Estève litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAURICE ESTÈVE (Frankrike, 1904-2001), abstrakt komposition, signerad Estève, numrerad LX/LX (60/60), färglitografi, bildstorlek ca 47x32 cm

Gulnat och vågigt blad, ej examinerad ur ram

531024

2018-03-29