Tidningshylla och bordsspegel
2018-03-30
531028
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TIDNINGSHYLLA och BORDSSPEGEL, 1900-talets mitt, vitlackerad metall och mässing, höjd ca 60 cm, 24x39 cm och höjd ca 33 cm
Slitage, anlupna, repor och märken, avskavd färg