Hunters Table 1900-tal
Valmis
2018-03-30
531030
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
HUNTERS TABLE, engelsk stil, mahogny, 1900-tal, höjd ca 76, 210x52 (152 cm)
Repor, märken