Hunters Table 1900-tal

Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal
Hunters Table 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HUNTERS TABLE, engelsk stil, mahogny, 1900-tal, höjd ca 76, 210x52 (152 cm)

Repor, märken

531030

2018-03-30