Henri Matisse färgserigrafi

Henri Matisse färgserigrafi
Henri Matisse färgserigrafi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATISSE HENRI (Frankrike 1859-1964), efter, "Nu bleu III", serigrafi, signerad och daterad 1952 i trycket, bladstorlek ca 58x43 cm

531036

2018-03-29