Karl-Ingemar Johansson

Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson
Karl-Ingemar Johansson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA/KARL-INGEMAR JOHANSSON, armband, silver, stämplad Göteborg 1971, längd 20 cm

smärre slitage

531044

2018-04-01