Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESESCHATULL, 1800-talets andra hälft, inredning med toiletteartiklar i nysilver och glas, detaljer i mässing, höjd ca 14, 32,5x23 cm
Repor, märken, slitage.
531048
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här