Gunnar Stålbrand Västerlånggatan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STÅLBRAND, Gunnar (född 1925): Västerlånggatan, Stockholmsmotiv, signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, 90x107 cm

Mindre färgbortfall

531050

2018-03-29