Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad och numrerad Ardy Strüwer 127/150, färglitografi med med glitter, bildstorlek ca 21x28 cm
Ej examinerad ur ram
531051
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här