Ardy Struwer litografi

Ardy Struwer litografi
Ardy Struwer litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad och numrerad Ardy Strüwer 127/150, färglitografi med med glitter, bildstorlek ca 21x28 cm

Ej examinerad ur ram

531051

2018-03-29