Fransk pistol 1700-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, Frankrike, lås märkt "JOVRNEL" (Journel), stock i valnöt, beslag i järn, dekor med guldinläggningar på pipan, graverad dekor på beslag, längd ca 23 cm
Stock med sprickor och skador
531056
2018-03-29