Ikon 1900-tal

Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1900-tal, Kristus Pantocrator, träpannå, bär årtalet 1910 a tergo, ca 31x26 cm

Smärre ytskador

531066

2018-03-29