Väggrelief Kina

Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-tal, skuren dekor av figurscen, förgylld, ca 69x40 cm, monterad i senare ram

Avslag

531068

2018-03-29