Lockurnor Kina
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCKURNOR, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscener i emaljfärger, järnoxid samt sepia, kalligrafi, höjd ca 27 cm, trälock medföljer
Lock ej original, slitage, nagg
531069
2018-03-29