Lockurnor Kina
Closed
2018-03-29
531069
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LOCKURNOR, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscener i emaljfärger, järnoxid samt sepia, kalligrafi, höjd ca 27 cm, trälock medföljer
Lock ej original, slitage, nagg