Lockurnor Kina

Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscener i emaljfärger, järnoxid samt sepia, kalligrafi, höjd ca 27 cm, trälock medföljer

Lock ej original, slitage, nagg

531069

2018-03-29