Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÅNBORD, fanerat i masurbjörk, 1800-talets mitt, Karl Johan, med två iläggsskivor á ca 60 cm, höjd 75, diameter ca 90 cm
Slitage, fanerskador, en iläggsskiva med lös sarg
531071
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här