Månbord Karl Johan masurbjörk

Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk
Månbord Karl Johan masurbjörk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅNBORD, fanerat i masurbjörk, 1800-talets mitt, Karl Johan, med två iläggsskivor á ca 60 cm, höjd 75, diameter ca 90 cm

Slitage, fanerskador, en iläggsskiva med lös sarg

531071

2018-03-29