Väggplåtar mässing

Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPLÅTAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, för två ljus, höjd ca 56 cm

Smärre slitage

531073

2018-03-30